niedziela, 19 lutego 2012

Rimmel, Scandaleyes Volume Flash

PRODUKT:
Revlon ColorStay Normal/Dry Skin - 110 Ivory

Opis producenta: 
Rzęsy zabójcze jak zbrodnia? To musi być maskara Scandaleyes! Nowa maskara Scandaleyes zapewnia wprost skandaliczne pogrubienie każdej rzęsy. A to wszystko za sprawą największej szczoteczki Rimmel – MAXDENSITY i potrójnej dawki kolagenu i keratyny, które zapewniają efekt zabójczego spojrzenia. Sięgnij po maskarę Scandaleyes i… wywołaj skandal roku!

Cena:
od 16,00zł do 27,99zł
MOJA RECENZJA:
Kolor/Zapach:
Czarny - 001 BLACK
Pachnie typowo jak maskara, czyli mdło, nieprzyjemnie.

Opakowanie:
Trudno go nie zauważyć. Jest dość grube, intensywnie pomarańczowe z mikroskopijnymi mieniącymi się drobinkami. Jak dla mnie nakrętka jest zbyt gruba przez co niewygodnie trzyma się je w dłoni podczas malowania rzęs. Szczoteczka? Jestem na nie. Jest za duża, po prostu. Bardzo łatwo przy jej pomocy można upaćkać pomalowaną powiekę górną lub dolną jeżeli ktoś nie ma wprawy w malowaniu.

Konsystencja:
Gęsta, brudzi opakowanie. Szczoteczka zawsze jest, aż obrośnięta tym tuszem, gdyż jak się ją wyciąga z opakowania to automatycznie nie pozostawia w nim nadmiaru, co sprawia, że sami musimy kilkakrotnie przetrzeć nią o brzegi tegoż niewygodnego opakowania.

Trwałość:
Jest dobra. Drażni mnie to, że nie jest wodoodporna i np. przy atakach panicznego śmiechu podczas którego lecą mi łzy to lecą one wraz z maskarą. Ciężko ją zmyć płynem/tonikiem/mleczkiem podczas demakijażu.

Dla kogo?
Dla każdego.

Gdzie ją kupisz?
Drogerie, Internet.


Podsumowanie:
Tusz dobry, ale nie znakomity. Podoba mi się to, że łatwo można nim podkręcić i podkreślić rzęsy, ale za to można ubrudzić sobie nieźle powiekę poprzez wielkość szczoteczki. Kupiłam tę maskarę w zestawie świątecznym z płynem do demakijażu skuszona niską ceną i gratisem. Drugi raz bym tego nie zrobiła. Wolałabym sięgnąć po inny produkt z tej kategorii, może droższy, ale na pewno wygodniejszy w użyciu. Pogrubia rzęsy, ale nie skandalizująco i jakoś mega mocno ich nie wydłuża, zresztą widać to na przedstawionych powyżej zdjęciach. Kolor opakowania mimo, iż przyciąga to... nic poza tym. Znowu zawiódł mnie kosmetyk Rimmela. 
Nie kupię go ponownie.

3 komentarze:

  1. Ja kupiłam siostrze na urodziny i jak do tej pory nie narzeka. Chociaż zauważyłam że po paru godzinach od użycia ukrusza się trochę.

    OdpowiedzUsuń
  2. ale wielka szczota!
    Szkoda, że u Ciebie się nie sprawdził.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)!
Odpowiem na wszystkie pytania.