środa, 14 grudnia 2011

MANHATTAN trio Perfect Eyes - cienie do powiek


PRODUKT:
MANHATTAN trio Perfect Eyes SAMBA EFFECTS 31- cienie do powiek

Opis producenta: 
Trzy cienie do powiek w jednym zestawie. Można je nakładać suchym lub wilgotnym aplikatorem. Efekt nakładania suchym - subtelny, wilgotnym - intensywny makijaż oczu. Cienie chronią i pielęgnują powieki dzięki witaminie E.
Do cieni dołączony jest aplikator.
Pojemność: 6gr.

Cena:
od 5,99zł do 25,00złMOJA RECENZJA
Paletkę dostałam już jakiś czas temu od mamy mojej przyjaciółki. W zestawie był oczywiście aplikator, lecz gdzieś się zapodział. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że uwielbiam te kolory. Mimo, iż niezbyt często w takich barwach się maluję, gdyż do niczego mi nie pasują, to jednak są moim zdaniem bardzo ładne. Fajnie sprawdzają się w łączeniu z innymi kolorami. Moim ulubionym jest łączenie ich z czernią. Posiadają malutkie świecące drobinki, co tylko dodaje im uroku oczywiście na plus.
Są trwałe, jeśli na powiekę naniesie się uprzednio bazę bądź tak jak ja robię - korektor pod oczy. Wtedy przez kilka/kilka naście godzin możemy śmiało w nich śmigać i nie ma możliwości by się gdziekolwiek zrolowały, starły, zanikły. Pod tym względem są bez zarzutu. Kolor intensywny zarówno czy nakładaniu na sucho jak i na mokro. Dobrze się je aplikuje, lecz podczas nabierania pędzelkiem trochę się usypują. 
Dzięki nim można uzyskać niesamowite efekty łącząc je wszystkie razem [nakładając warstwowo] bądź z innymi cieniami. Lubię nimi eksperymentować i stosować żółty cień na np. fiolet lub granat i otrzymać wtedy świetny połyskujący kolorek na powiece. 


Jeśli chodzi o demakijaż to nie należą do cieni, które jednym ruchem wacika można łatwo zmyć z oka. Trzeba się troszkę pomęczyć, lecz jest to do zniesienia. Podsumowując mogę dodać, iż zapewne kupię jeszcze inne kolorki z Manhattana. Może niekoniecznie potrójne cienie, lecz inne na pewno, choćby dlatego by sprawdzić czy są równie trwałe, ładne i mnie zadowolą.
W drogeriach są trochę drogie, jak na tę firmę - kosztują ok. 25zł. Na allegro można je dostać o wiele taniej, bo już od 5,99zł.

(makijaż wykonany przy użyciu w/w palety)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)!
Odpowiem na wszystkie pytania.