środa, 27 stycznia 2016

Zakupy: Pędzle! Hakuro, Zoeva, Maestro, Kululu, Bh Cosmetics - które wybrać?


Witajcie!
Doszłam do wniosku, że potrzebuję nowych pędzli, gdyż moje są już dość wysłużone. Na rynku jest tysiące marek, które prześcigają się z propozycjami i przekonywaniem, że to ich produkty są najlepsze. Zawsze mam problem z wyborem i wszystko analizuję kilka razy. Ostatnio przejrzałam wiele postów na blogach, różne fora i naczytałam się mnóstwa opinii na temat różnych pędzli. Zainteresowało mnie kilka z nich i dzisiaj chciałam Wam je pokrótce przedstawić. Może Wy mi doradzicie, które wybrać? Jestem ciekawa waszych opinii, bo może posiadacie któreś z nich. Postanowiłam, że chcę kupić pędzle w zestawie, a nie pojedynczo, bo jest tak dużo rodzai do wyboru, że wolę najpierw mieć podstawową bazę, a później z czasem ją uzupełniać o dalsze elementy.


HAKURO 


Podstawowy zestaw 10 pędzli do makijażu od Hakuro. Kosztują prawie 230 zł. Dostępne TUTAJ

Ponownie zestaw bazowy 10 pędzli od Hakuro, jednak znajdują się tutaj już inne rodzaje pędzli. Kosztują troszkę mniej 220 zł. Dostępne TUTAJ.


ZOEVA
Najbardziej pożądane przeze mnie: ZOEVA Luxe Prime Set zestaw 10 pędzli. Kosztują 320 zł. Dostępne TUTAJ.

KULULU


Marka mi najmniej znana Kululu. Zestaw 10 pędzli wraz z gąbeczką. Cena to 297 zł w promocji, a poza nią 349 zł. Dostępne TUTAJ.

BH COSMETICS
Bh Cosmetics Pop Art Brush Set zestaw 10 pędzli. Cena 100 zł. Dostępne TUTAJ.

Kolejna propozycja od Bh Cosmetics Sculpt and Blend Brush Set w zestawie 10 pędzli. Cena 105 zł. Dostępne TUTAJ.

MAESTRO
Ostatnie pędzle jakie mnie zainteresowały są od Maestro. Jest to najmniejszy zestaw i tylko do cieni. Kosztują 80 zł w promocji, a poza nią 109 zł. Dostępne są TUTAJ. Tak, więc po zdecydowaniu się na nie będę musiała uzupełnić je o inne pędzle do twarzy, jednak wtedy będą to zapewne propozycje od Zoeva bądź Nanshy.

Nanshy

Zestaw 5 pędzli do makijażu twarzy. Cena 169 zł. Dostępne TUTAJ.


Prawdę mówiąc nie wiem, na jakie się zdecydować. Wszystkie mają swoje wady i zalety. Są z włosia naturalnego, bądź syntetycznego. Obecnie posiadam Lancrome i uważam, że są beznadziejne, chociaż przemęczyłam się z nimi kilka ładnych lat. Nie potrafię wybrać pędzli odpowiednich. Zawsze odwlekałam tę decyzję i zakup, gdyż jest to właściwie poważna inwestycja i raczej z zamiarem kilkuletnim. Kusi mnie Zoeva, ale cena trochę przytłacza.
Co proponujecie? Może jeszcze jakieś inne marki, zestawy możecie polecić? Czekam na Wasze opinie!

4 komentarze:

 1. Mogę polecić z ręką na sercu pędzle Zoeva! To najlepsze pędzle którymi maluje :D

  OdpowiedzUsuń
 2. BH COSMETICS sa śliczne. Ja już lata mam Hakuro i są super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Napisałam wcześniej komentarz ale się chyba nie dodał ;/ Ja już lata mam Hakuro i są spoko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne są te kolorowe pędzelki ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)!
Odpowiem na wszystkie pytania.